Elnökség

 
Csizmadia Attila
Elnök
Csizmadia Attila távközlési mérnök. Szakmai munkáját technikusként kezdte, majd felsőfokú tanulmányait befejezve végig járta a postai ranglétrát, üzemi osztályvezetőtől a vezérigazgatósági előadóig. 2008-tól az Országos Tervhivatal, majd 2010-től 22 évig a Pénzügyminisztérium hírközlés szabályozásáért és költségvetési kapcsolataiért felelős osztályvezetője, ill. közigazgatási tanácsadója, végül 2011-től nyugdíjba vonulásáig a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium államtitkárának tanácsadója. Szakmai tevékenysége során számos, a hírközlés területén messzire mutató döntéseket hozó szakmai csapatnak volt tagja. Az informatika, a híközlés területén bizonyított szakmai rátermettségével kiérdemelte, hogy 2020-ban elnyerje a TETRA Díjat.
 

 
Dezső Imre
Elnökhelyettes
Dezső Imre 1978-ban kezdte pályafutását a Magyar Néphadseregnél.
Okleveles híradástechnikai mérnökként, rádióállomások üzemeltetésével foglalkozó szervezetnél, majd 1989-től 1999-ig a Magyar Honvédség Rádióközpontjánál volt parancsnoki beosztásban. 2000-től több szervezetnél töltött be vezető munkakört, és ezzel párhuzamosan munkájának egyre nagyobb részét képezte a katonai rádióeszközök tesztelése nemzetközi környezetben.
A magyarországi TETRA alapú EDR rendszer megvalósulásától részt vett a Magyar Honvédség képviseletében a készenléti szervezetek munkájában. Célja az EDR rendszer által nyújtott szolgáltatások mind teljesebb alkalmazásának, valamint a felhasználói igények és a felhasználó szervezetek által támasztott követelmények mind teljesebb kiszolgálásának elősegítése.

 

 
Draskóczi József
Elnökhelyettes
Draskóczi József okleveles híradástechnikai mérnök.
1987-től kezdte a pályafutását a Határőrségnél, RH és URH rádióállomások üzemeltetésével. 1991-től 1994-ig a Határőrség Központi Híradástechnikai Műhelyét vezette. 1999-Ig főmérnökként, majd 2007-ig informatikai osztályvezetőként dolgozott a Határőrség Országos Parancsnokságán.
2008-tól a készenléti szervezetek rádiótechnikai fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozik. Elkötelezettje a készenléti szervezetek felhasználói által támasztott követelmények érvényre juttatásának, az európai TETRA hálózatok és a kritikus kommunikációs infrastruktúrák tekintetében.
 

 
Fáy András László
Elnökhelyettes
Az Airbus Defence and Space magyarországi vezetője 2005 óta. 55 éves, végzettsége távközlési mérnök. Szakmai pályafutását a Siemens Telefongyár Kft-ben kezdte, dolgozott az IBM-nél, majd vezetői beosztásban a NOKIA Magyarországnál. Az EDR rendszerszállítói pályázatokon a vezetésével nyert a cég mindhárom versenyző szolgáltatónál. A Promotel Egyesület alapító alelnöke. Nős, egy lánya van. Hobbija a gasztronómia és a motorozás.

 

 
Tanka László
főtitkár
Széleskörű ismeretekkel és tapasztalattal rendelkezik az informatikai szakterületen, emellett több éves vezetői gyakorlattal bír. Több civil szakmai szervezet, tudományos társaság, egyesület tagja. Több szakmai publikációja jelent meg. Műszaki és rendőrtiszti főiskolát végzett. Volt az év Térinformatikusa és volt az év CIO-ja is.

 



Visszalépés az előző oldalra